Kpss Lys Ygs Dgs Teog Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri

Gönderen Konu: Fabo Company  (Okunma sayısı 38 defa)

Administrator

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • İleti: 54
    • Profili Görüntüle
Fabo Company
« : Ekim 03, 2017, 02:15:08 ÖS »

Fabo Company, 2003 yılında İzmir de kurulmuş olan köklü bir beton santrali ve mobil konkasör tesisi imalatçısı bir firmadır. Firma bugün Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine yaptığı tesisler ile adından söz ettirmiş durumdadır. Üretiminde olan 25’ten fazla makine ile hizmetlerine devam eden Fabo Makina,  kırma eleme tesisi, çeneli kırıcı, tersiyer kırıcı, kübikser kırıcı ve dik milli kırıcı gibi farklı işlevlere sahip kırma eleme sistemlerinin imalatını yapmaktadır.
Neden Fabo Company ?
Özellikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, üretimini yaptığı her tesis ve makine da fiyat oranlarını minimize ederek kaliteyi oldukça yüksek seviye de tutmaktadır. Buna dayalı olarak 14 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile çözüm odaklı çalışmaktadır. Konkasör tesisi ve beton santrali kurulumundan, işleyişine kadar müşterilerine her türlü desteği vermektedir.
Konkasör Nedir ?
Maden ocakların da çıkan büyük kaya parçalarını kırıp, kum, çakıl,taş ve benzeri maddeler haline getiren makinaların tümüne konkasör tesisi denmektedir. Konkasör tesisleri ise sabit ve mobil konkasör olmak üzere iki farklı alana bölünmektedir. Mobil konkasör tesisleri, taşınabilir özelliği olması ve kurulum kolaylığından ötürü daha çok tercih edilmektedir.
Beton Santrali Nedir ?
Çakıl,kum,çimento,su gibi maddelerin belirli oranda karıştırılarak hazır beton haline getiren tesislere beton santrali denir. Beton santralleri de sabit ve mobil beton santrali olarak 2 kısıma ayrılır.
Üretim Ağımızda Olan Ürünler
Fabo company olarak bugün üretim ağımızda olan başlıca ürünler, tersiyer kırıcı, konik kırıcı, kübikser kırıcı, dik milli kırıcı, çeneli kırıcı, titreşimli elek sistemleri ve titreşimli besleyici bunker başlıca üretim sistemlerimizdir.
Sizler de kırma eleme tesisi, beton santrali veya farklı kırıcı satın almak istiyorsanız iletişim bilgilerimiz;
Telefon : 0 (507) 793 2479
Web : https://www.fabocompany.com/tr
Mail : satis@fabo.com.tr
Açık Adres : 29 Ekim Mahallesi 231/1 Sokak No:1  Yazibasi – Torbali / IZMIR / TÜRKİYE